WordPress 4.9.4

Ani ne 24 hodin po vydání WordPress 4.9.3 vyšla jeho další aktualizace.

WordPress 4.9.4 je údržbová aktualizace, která opravuje vážnou chybu obsaženou ve WordPress 4.9.3. Jedná se o problém s automatickou aktualizací, která při této verzi selže a je třeba udělat manuálně.

WordPress od verze 3.7 ‘Basie’ je schopný automatické aktualizace, která zajišťuje základní ochranu webové stránky a odstraňuje chyby, když její správce neprovádí aktualizace. Po čtyři roky nedošlo v tomto systému k žádné chybě, až nyní. Bohužel verze WordPress 4.9.3 obsahuje vážnou chybu, která byla objevena až po uvolnění aktualizace. Tato chyba zabraňuje WordPress stránce v provedení automatické aktualizace. Aktualizace na verzi 4.9.4 je z toho důvodu dostupná pouze přes manuální instalaci nebo externí službu.

Více informací o chybě najdete na blogu vývojářů.

Všem správcům WordPress stránek doporučuji co nejdříve navštívit aktualizační nástroj (Nástěnka → Aktualizace) a ručně provést aktualizaci WordPress na verzi 4.9.4.

 

Neuteklo vám něco?

Pokrok a WordPress na nikoho nečekají, tak nám tu raději nechte email, ať o nic nepřijdete!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Správa WordPress webu

Nemusíte na to být sami. Pomůžeme vám s pravidelnou údržbou i novými vylepšeními.

Více informací

11 názorů na “WordPress 4.9.4”

  1. Asi to nebude tak žhavé, resp. asi to neselže vždy – mně se normálně automatická aktualizace udělala – včera na 4.9.3. a dnes na 4.9.4.

  2. Provedl jsem aktualizaci (předtím zálohu pomocí WPbackupAll), pak jsem aktualizoval pluginy (newsletter), načež vše skončilo hlášením “Parse error: syntax error, unexpected T_FUNCTION in /home/www/horska-medicina/www/wp-content/plugins/newsletter/widget/standard.php on line 252”, a již se nemohu přihlásit a také web dává tuto hlášku. Co dál? Díky předem.

  3. Ahoj,

    mam problem. Firma ma jiz hotove stranky na wordpressu, ja je mam spravovat. Chci pridat produkt, publikuji ho ale na strance se mi nezobrazi. Nikdy se mi tohle nestalo- Muzete mi poradit? kdemuze byt problem?

      1. ano, mám tady plugin W3 Total Cache… přesně jak píšete, zobrazí se mi v administraci, pokud preview changes, také vidím. Když ale jdu normálně na stránku ne přes administrátora ale přes www, nejde vidět nic. Myslíte, že by mohl pomoct upgrade pluginu Cache?

  4. Po aktualizaci na WP 4.9.4 se mi rozsypal editor. Zůžil se, tak, že se v něm dost těžko pracuje. celkově je vizuálně divný, protože všechny položky jsou centrované. Napadá Vás kde může být problém?

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru