eshop notebook

WordPress školení pro začátečníky a mírně pokročilé (Praha 15.5.2019)

Rád bych vás pozval na naše nové školení, které je určeno pro začátečníky a mírně pokročilé uživatele WordPress.

Školení se bude konat 15.5.2019 v Impact Hub Praha (Drtinova 557/10, 150 00 Praha 5) od 9.30 do 16.00 hod v oranžové zasedací místnosti.

Pro koho je školení určeno?

Školení je určeno pro WordPress začátečníky a mírně pokročilé uživatele, kteří si chtějí tvořit a spravovat vlastní WordPress stránky, případně se chtějí pustit do tvorby webových stránek pro klienty. Na školení se dozvíte, jak správně pracovat s widgety, jak vytvořit multijazyčný web, jak stránky zabezpečit nebo jak optimalizovat rychlost načítání stránky a spoustu dalších užitečných informací.

Co je cílem školení?

Cílem školení bude si odnést informace o tom, jak správně vytvořit funkční a bezpečnou stránku pro váš projekt. Školení bude obecnějšího charakteru, takže se bude moci aplikovat na tvorbu produktové, osobní nebo třeba i firemní stránky.

Jak to bude probíhat?

Celé školení bude rozděleno na 2 bloky.

WordPress a jeho základní nastavení

V prvním bloku si ukážeme jak a podle čeho si vybrat hosting. Dále si projdeme celý redakční systém WordPress a ukáži vám, co všechno umí a jaké funkce obsahuje. V neposlední řadě si ukážeme, jak WordPress jádro správně nainstalovat a nastavit.

WordPress pluginy

Bezpečnost, rychlost, optimalizace pro vyhledávače, kontaktní formuláře a mnohé další funkce. Představím ověřené kvalitní pluginy, které vám pomůžou s tvorbou webu. Také se podíváme na napojení WordPress a externích služeb, mezi které patří například Google Analytics nebo Search Console.

Kdo bude školit?

Školit budu já, Tomáš Cirkl. Ve světě WordPress se pohybuji přes 10 let. S WordPress pracuji denně a přednášel jsem o něm opakovaně na WordCamp Praha a pravidelně o něm píši.

Co řekli účastníci na našich předchozích školeních?

Chtěl bych moc poděkovat za super školení. Určitě mi to hodně pomohlo, ostatně jako celý Váš web, který je pro mě nesmírně cenným zdrojem informaci. Školení bylo pro mě velmi přínosné, dověděl jsem se hodně nových informací. Hodně mi pomohla také informace jak zrychlit web. Šablona Divi vypadá hodně dobře, a jelikož se chystám na převod mého webu na WordPress, tak tato šablona bude určitě horký favorit.
Standa Beran

Chci poděkovat za příjemné školení s rozsáhlým výkladem týkající se všeho potřebného, co potřebuji pro správný a bezpečný chod stránek vytvořených pomocí WordPressu a DIVI. Užitečných informací, které beru jako odrazový můstek pro další studium a tvorby stránek pro klienty, bylo opravdu hodně. Bylo to super a ještě jednou díky.
Břetislav Skýpala

Ze školení jsme odjela naprosto nadšená. Už za tři dny jsem začala vytvářet jednoduché weby. Líbilo se mi, že bylo hodně praktické. Doplnili jste ho pasážemi o marketingu, které sama školím navíc. 🙂 Takže jsem si ráda poslechla STDC model i od někoho dalšího.
Za mě super, nebyl to vyhozený čas a ani peníze, ale skvělá investice.
Ing. Kateřina Tichá

Za mě super, ujasnil jsem si nějaký věci co jsem potřeboval dostal hodně tipů, co kde jak změnit, případně dělat uplně jinak a mimo jiné samozřejmě poznal pár nových tváří.
Antonín Medek

Ráda bych Vám moc poděkovala za školení, které bylo pro mě velmi přínosné. Díky němu jsem ušetřila spoustu hodin tápání a učení se pokus omyl. Hned po návratu domů jsem se pustila do práce se šablonou a jsem nadšená.
Alexandra Bouchalová.

Když Tomáš vypsal školení na WP a DIVI, neváhal jsem s přihlášením. Sešlo se nás celkem dost pokročilých uživatelů, takže začátek pěkně plynul. Měl jsem trochu obavu, že se budu nudit. Ale kdepak. Tomáš zná mraky vychytávek a doporučení, takže jsem si našel mraky nových poznatků. Tomášovo školení okořenil Petr Hrádek základy marketingu. A to bylo taky velmi dobré. Jsem rád, že jsem oba chlapíky mohl poznat. Odnesl jsem mraky zajímavostí a nových poznatků.
Tonda Pátek

Cena a přihlášení

Cena školení je 3500 Kč + DPH, minimální účast 7 lidí, maximální počet míst 12.

Volných míst: 2 z 10

Ke školení se můžete přihlásit přes formulář níže nebo si jej objednat online.

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
Prosím, napište fakturační údaje a případné další informace.

V ceně je zahrnuto jídlo (snídaně, oběd a drobné občerstvení) a pití (kafe, voda, čaj) po celou dobu školení.

Po ukončení školení se v případě zájmu přesuneme na afterparty, kde bude příležitost probrat zajímavosti a navázat kontakty.

Neuteklo vám něco?

Pokrok a WordPress na nikoho nečekají, tak nám tu raději nechte email, ať o nic nepřijdete!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Správa WordPress webu

Nemusíte na to být sami. Pomůžeme vám s pravidelnou údržbou i novými vylepšeními.

Více informací

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru