Divi šablona a Elegant Themes

Nově v Divi: Barevné filtry, efekty a prolnutí pro obrázky, moduly, řádky i sekce

Divi filtry
Autor příspěvku Tomáš Cirkl

Aplikujte na webu barevné filtry, efekty a prolnutí pro všechny prvky v Divi Builderu. Nejnovější aktualizace přidává další možnosti nastavení pro každý element na stránce. Díky tomu můžete pomocí Divi šablony vytvářet nové krásné designy přímo v prohlížeči.

Nové filtry a efekty

Nová skupina nastavení byla přidána ke všem Divi modulům, řádkům a sekcím. Můžete v ní upravovat barvy, přidávat různé efekty a nastavovat prolnutí jednotlivých prvků.

 

Filtry v Divi

Filtry v Divi

 

Upravte barvy a stylizujte stránku

Všechno uvnitř Divi má nyní nastavení pro odstín, sytost, jas, kontrast, invertování, rozostření, průhlednost a sépii. Tyto nové funkce jsou skvělým způsobem jak přinést na stránky něco unikátního.

Nastavení barev

Nastavení barev

Buďte při práci s obrázky kreativní

Každý Divi modul, který obsahuje obrázky, získal nové nastavení s filtry barev pro každý obrázek. To znamená, že vždy upravujete jen ten obrázek, který chcete a ostatní obrázky zůstanou nezměněné. Díky barevným filtrům lze na web přinést efekty, které znáte například z Instagramu.

Úprava obrázku

Úprava obrázku

Přidání úžasných efektů

Další novou funkcionalitou je možnost využití rozostření a průhlednosti. K vytvoření úžasných efektů tak už vůbec nepotřebujete Photoshop a originální soubor zůstane nezměněn.

Nastavení rozostření a průhlednosti

Nastavení rozostření a průhlednosti

Vytvářejte vrstvy, které se prolínají

Poslední novinkou je možnost prolnutí pro jakýkoliv prvek v Divi. Při kombinaci s filtry, které jsme si ukázali výše, je jasné, že možnosti využití jsou nevyčerpatelné.

Prolnutí v Divi

Prolnutí v Divi

10 ukázek použití nových funkcí

Díky nové aktualizaci můžete na stránce vytvářet něco unikátního. Podívejte se na demo s pár ukázkami, kde byly využity nové funkce.

Ukázka filtrů v Divi

Ukázka filtrů v Divi

O autorovi

Tomáš Cirkl

Baví mě Internet a zvláště pak redakční systém WordPress. Jsem pravidelným účastníkem a přednášejícím na WordCamp Praha a WordPress konferencích.

Zanechat komentář

Získejte více informací o WordPress!

Připojte se do našeho emailového seznamu a nenechte si ujít informace, novinky a návody ze světa WordPressu.

Úspěšně jste se zapsali do našeho newsletteru. Děkujeme!

Tomáš Cirkl

Tomáš Cirkl

WordPress specialista

Blog WPlama.cz píši už více než 5 let. O WordPress přednáším a pořádám školení. Pro své klienty vytvářím a spravuji webové stránky.