Nastavení šablony Divi

Divi 3.10: Podpora vlastních typů příspěvků

Aktualizace Divi 3.10 přináší automatickou podporu pro populární typy příspěvků. Mezi ty patří například produkty u WooCommerce nebo události u The Events Calendar. Dále můžete aktivovat Divi Builder u jakéhokoliv typu příspěvku a nebudete tak omezeni jen na příspěvky, stránky a projekty.

Aktivujte Divi Builder pro jakýkoliv typ příspěvků

Aktivace Divi Builderu
Aktivace Divi Builderu

Divi na stránce detekuje všechny registrované typy příspěvků a umožní u nich povolit nebo zakázat Divi Builder. Pokud builder u daného typu příspěvků povolíte, zobrazí se v detailu příspěvku tlačítko pro jeho aktivaci.

Používejte Divi Builder kdekoliv

Divi Builder u produktu
Divi Builder u produktu

Povolení Divi Builderu u vlastního typu příspěvků je vždy na vás a určitě vždy zkontrolujte i kompatibilitu. Vývojáři se sice snažili udělat potřebné úpravy rozhraní a jeho zobrazení, aby zajistili co největší kompatibilitu s pluginy třetích stran a správné zobrazení Visual Builderu, ale produkt jako takový nelze otestovat se všemi existujícími pluginy. Nicméně byl otestován s těmi nejpoužívanějšími typy příspěvků u WordPress, mezi které patří například WooCommerce produkty. U otestovaných bude Divi Builder povolen ve výchozím nastavení.

Povolení nebo zakázání Divi Builderu najdete v nastavení  Divi šablony. Dostanete se tam přes administraci WordPress Divi → Nastavení šablony a otevření záložky Builder.

Sleva 10%

K příležitosti vydání nové aktualizace Divi šablony nabízí Elegant Themes 10% slevu na členství.

Neuteklo vám něco?

Pokrok a WordPress na nikoho nečekají, tak nám tu raději nechte email, ať o nic nepřijdete!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Správa WordPress webu

Nemusíte na to být sami. Pomůžeme vám s pravidelnou údržbou i novými vylepšeními.

Více informací

4 názory na “Divi 3.10: Podpora vlastních typů příspěvků”

  1. Zdenka Materková

    Dobrý den, pracuji v divi a z ničeho nic se mi příspěvky na mobilu nezobrazují. Vypadá to, jakoby ho překrývalo pozadí řádku. Netuším, co jsem kde udělala špatně. Všechno fungovalo dokud jsem měla jen dva příspěvky a na stránce se zobrazovaly jen dva příspěvky. Včera jsem vytvořila třetí a upravila zobrazení na tři. Mohl byste mi poradit co mám dělat?

  2. Miroslav

    Prosím o radu. Jak nastavit pozadí stránky, která zobrazuje příspěvek vytvořený v klalsickém editoru?

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru