Divi knihovna

Divi 4.17: Divi Cloud

Aktualizace Divi  šablony 4.17 přináší napojení na cloudové úložiště pro ukládání rozvržení a obsahu.

Divi Cloud je online uložiště pro Divi weby

Ukládejte rozvržení a obsah do Divi Cloud a přistupujte k nim z libovolné webové stránky.

Divi Cloud je jako Dropbox, iCloud nebo OneDrive, ale pro váš web vytvořený s Divi. Když si něco uložíte na Divi Cloud, můžete k tomu přistupovat z jakýchkoli svých Divi webů. To je úžasná funkce pro Divi freelancery a agentury, protože vám umožňuje vytvářet vlastní Divi online katalog, organizovat ho a sdílet. Už nemusíte ukládat exportované Divi stránky v počítači, sdílet je prostřednictvím e-mailu nebo chatu a importovat je na každý nový web, který vytváříte. Vše je tam, kde má být, a čeká na vás uvnitř nástroje Visual Builder.

První verze Divi Cloud se zaměřuje na rozvržení, moduly, řádky a sekce Divi.

Ukládání rozvržení a bloků obsahu do cloudu

Rozložení Divi, sekce, řádky a moduly lze uložit do Divi Cloud. Můžete ukládat obsah přímo z vytvářených stránek, synchronizovat položky z místní knihovny Divi a hromadně nahrávat exporty rozvržení přímo do Divi Cloud. Knihovnu Divi Cloud snadno naplníte všemi svými oblíbenými rozvrženími, záhlavími, zápatími a bloky obsahu.

Přistupujte ke cloudovým položkám z libovolné webové stránky

Každý prvek rozvržení a obsahu, který uložíte do Divi Cloud, je okamžitě k dispozici na všech webových stránkách, které vytváříte pomocí Visual Builderu. Pomocí knihovny předpřipravených prvků tak můžete vytvářet nové webové stránky rychleji než kdy dříve. Není třeba exportovat a importovat rozvržení Divi z jednoho webu na druhý. Není třeba organizovat soubory .JSON v počítači a sdílet je prostřednictvím e-mailu nebo chatu. Už žádné hledání rozvržení Divi v ovládacím panelu WordPress bez živých náhledů a snímků obrazovky. Nyní jsou vaše rozvržení uspořádaná, snadno se hledají a jsou k dispozici, kdykoli je potřebujete a kdekoli je potřebujete.

Uspořádejte vše uvnitř nástroje Visual Builder

Celou knihovnu Divi Cloud lze spravovat v nástroji Visual Builder. Rozložení můžete ukládat, upravovat, mazat, obnovovat, přejmenovávat, kopírovat, zobrazovat náhledy, kategorizovat, označovat a oblíbit, aniž byste museli opustit nástroj pro sestavování. Díky oblíbeným rozvržením roztříděným do kategorií a uspořádaným do složek můžete snadno vyhledat rozvržení a importovat je přímo na právě vytvářenou stránku.

Divi Cloud automaticky pořizuje náhledy obrazovky vašich rozvržení

Při ukládání rozvržení do Divi Cloud se automaticky generují miniatury a snímky obrazovky v plné velikosti. Cloudová služba Divi udělá všechnu práci za vás. Svou knihovnu Divi můžete procházet vizuálně, místo abyste se při hledání hledaného návrhu spoléhali na názvy souborů a příspěvky. Díky tomu je vše mnohem jednodušší!

Nová a vylepšená knihovna Divi

Nyní můžete spravovat celou knihovnu Divi z nástroje Visual Builder!

Divi knihovna

Pokud jste si toho ještě nevšimli, aktualizace Divi Cloud přináší také několik skvělých vylepšení okna Divi Library ve Visual Builderu. Nyní můžete spravovat položky Divi knihovny, aniž byste museli opustit editor. Položky můžete přejmenovávat a reorganizovat za chodu. Duplikovat, mazat a obnovovat z koše. Přidávat nové kategorie a štítky. Prohlížejte si rozvržení a také je upravujte! Seznam předpřipravených rozvržení Divi je také přehlednější a snadněji se v něm listuje. Můžete si favoritovat položky, filtrovat a měnit pořadí v seznamu a všimnete si, že vše je mnohem rychlejší než dříve.

Správa místních a cloudových knihoven v nástroji Visual Builder

Nyní můžete spravovat celou knihovnu Divi z nástroje Visual Builder. Nemusíte používat WordPressu administraci a už vůbec nemusíte opouštět Visual Builder! Pomocí nového vyskakovacího okna Divi knihovny můžete dělat úplně všechno.

Import a export rozvržení
Nyní můžete importovat rozvržení do knihovny Divi, když jste v nástroji pro tvorbu. Jednoduše přetáhněte soubor Divi .JSON do vyskakovacího okna nebo klikněte na ikonu přenositelnosti. Divi tyto rozvržení naimportuje do vaší místní knihovny nebo, pokud si to vyberete, přímo do vašeho Divi Cloudu. Rozložení můžete také exportovat z vyskakovacího okna Knihovna Divi. Jednoduše klikněte pravým tlačítkem myši na libovolné rozvržení a zvolte “Exportovat”.

Úpravy rozvržení
Chcete-li upravit rozvržení v knihovně, klikněte pravým tlačítkem myši a vyberte možnost “Upravit rozvržení”. Divi otevře rozvržení v nové instanci nástroje Visual Builder. K vyhledání a úpravě rozvržení není třeba používat administraci WordPressu.

Náhled rozvržení
Kliknutím na tlačítko “Živý náhled” můžete zobrazit živou verzi libovolného rozvržení ve své knihovně. Divi také vygeneruje snímek obrazovky pro každé rozvržení, které uložíte do Divi Cloud.

Přejmenování, změna kategorie a změna označení
Každou položku v knihovně Divi můžete v nástroji Visual Builder přejmenovat, překategorizovat a znovu označit. Vše se ihned aktualizuje, takže nemusíte opouštět ani obnovovat nástroj pro sestavování.

Správa kategorií
Položky můžete nejen překategorizovat, ale také přejmenovávat a odstraňovat kategorie. Můžete spravovat jak místní kategorie, tak kategorie Divi Cloud, aniž byste museli opustit nástroj Visual Builder.

Správa štítků (složek)
Stejně jako kategorie můžete i místní a cloudové kategorie spravovat z nástroje Visual Builder. Značky jsou v rozhraní také vizualizovány jako složky, což vám poskytuje nový způsob organizace a procházení knihovny.

Oblíbené položky
Kliknutím na ikonu srdíčka si položku oblíbíte. Seznam můžete filtrovat a řadit podle oblíbených položek, abyste rychle našli rozvržení, která používáte nejčastěji.

Duplikování
Jakoukoli položku ve vaší knihovně lze okamžitě duplikovat. Není třeba používat zásuvné moduly pro duplikování příspěvků.

Odstranění a obnovení
Rozložení můžete odstranit také z vyskakovacího okna knihovny Divi. Každá odstraněná položka bude přesunuta do koše. Koš Divi knihovny lze z vyskakovacího okna také procházet a položky můžete z koše snadno obnovit, pokud jste je omylem smazali.

Uložit do cloudu
Přesunout rozvržení z místní knihovny do knihovny Divi Cloud je stejně snadné jako kliknout na ikonu cloudu. Po kliknutí na ikonu cloudu bude tato položka k dispozici na každé nové webové stránce, kterou vytvoříte.

Import do cloudu
Kolekce knihovny můžete také importovat přímo do Divi Cloud kliknutím na možnost “Importovat do Divi Cloud” během importu. Do knihovny Divi Cloud můžete rychle nahrát stovky rozvržení najednou.

Vyhledávání, filtrování a třídění
Vyhledávání rozvržení je v novém vyskakovacím okně knihovny Divi rychlé a snadné. Okamžitě prohledejte celou svou knihovnu a seznam můžete třídit/filtrovat, abyste zúžili výsledky. Vyhledávání rozvržení je rychlé, i když máte v knihovně tisíce položek!

Nové možnosti třídění, režimy zobrazení, možnosti filtrování a další

Nové vyskakovací okno Divi knihovny usnadňuje procházení položek a předpřipravených rozvržení Divi. Oba seznamy můžete filtrovat a vybrat si také z různých možností řazení. To znamená, že nemusíte rolovat až na konec seznamu, abyste našli nejnovější designy rozvržení Divi. Můžete si také oblíbit nejpoužívanější položky a filtrovat seznam podle “oblíbených”, abyste je snadněji našli. Aby toho nebylo málo, všimnete si také, že je vše mnohem rychlejší než dříve.

Divi Cloud – cena a důležité informace

Každý, kdo má zaplacené členství u Elegant Themes, může zdarma používat Divi Cloud a uložit si 50 bezplatných rozvržení. Chcete-li používat neomezené úložiště, musíte se přihlásit k členství v Divi Cloud, kde se platí poplatky za úložiště a přenos.

Samozřejmě to zahrnuje přístup k budoucím aktualizacím Divi Cloud a nadcházejícím novým týmovým funkcím Divi Cloud, což je pro agentury specializující se na Divi a freelancery velice užitečné.

Cena:

  • do 50 položek zdarma
  • $6/ měsíc při roční platbě
  • $8/ měsíc při měsíční platbě

Koupit Divi Cloud

Neuteklo vám něco?

Pokrok a WordPress na nikoho nečekají, tak nám tu raději nechte email, ať o nic nepřijdete!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Správa WordPress webu

Nemusíte na to být sami. Pomůžeme vám s pravidelnou údržbou i novými vylepšeními.

Více informací

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru