Výběr designu

Divi Design Initiative 2.0

Už minulý rok začali vývojáři z Elegant Themes pravidelně vytvářet designy do Divi šablony. Psali jsme o nich například v článku 6 + 11 krásných designů pro Divi šablonu zdarma. V rámci Divi Design Initiative, jak tuto činnost pojmenovali, pravidelně každý týden vydávají nový design. Každý z těchto designů obsahuje až 8 typových podstránek, aby se vždy maximálně vystihla vybrané tématika.

Divi Design Initiative 2.0 znamená, že nově to už nebude jeden design týdně, ale dva. Díky tomu se výrazně zrychlí budování databáze vzhledů, které si můžete do Divi zdarma importovat. Podmínkou je mít platné členství.

Dva designy týdně

Od května začnou do Divi šablony přibývat dva designy týdně. Všechen obsah z designu je navíc vytvořen pro tyto účely (včetně obrázků a ilustrací) a můžete jej použít do vaší stránky. To je velký rozdíl oproti jiným prémiovým šablonám, které obsahují fotografie z fotobank a po instalaci si je buď musíte koupit zvlášť nebo nahradit jinými.

100 designů
100 designů

Každý design obsahuje až 8 typových stránek, ze kterých si můžete vybrat. Účel stránek vždy vychází z vybraného tématu designu. V designech se snadno můžete orientovat pomocí kategorií nebo klíčových slov.

Divi knihovna
Divi knihovna

Jednoduchý import a moderní vzhled

Implementace designu probíhá přes Divi knihovnu, kde si snadno pomocí náhledů vyberete a následně importujete vybranou stránku.

Výběr designu
Výběr designu

Vzhled se importuje přesně tak jak jej vidíte v demo ukázce. Včetně obrázků, nastavení písma a barev. Vy pak už jen pomocí Divi Builderu začnete upravovat obsah podle sebe.

Práce s Divi Visual Builderem
Práce s Divi Visual Builderem

Připravované designy

Podívejte se na připravované designy, které budou v Divi šabloně dostupné v následujících týdnech.

Nové designy pro Divi šablonu
Nové designy pro Divi šablonu

Protože Divi Design Initiative se stalo velkou součástí Divi šablony, budeme se k němu pravidelně vracet a vždy přineseme shrnutí nově přidaných designů.

Neuteklo vám něco?

Pokrok a WordPress na nikoho nečekají, tak nám tu raději nechte email, ať o nic nepřijdete!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Správa WordPress webu

Nemusíte na to být sami. Pomůžeme vám s pravidelnou údržbou i novými vylepšeními.

Více informací

2 názory na “Divi Design Initiative 2.0”

  1. Dobrý den, na základě Vašich článků jsem si zakoupila členství a stáhla šablonu Divi. Ale ta nedělá, co uvádíte. Ten editor se zobrazuje úplně jinak – jde nastavovat řádky a elementy, ale není vidět, jak to vypadá, natož aby šlo něco přesunovat. Nechápu to, prohledala jsem co se dalo, ale takové možnosti, jaké uvádíte jsem nenašla. Žádné nastavení editoru tam nemám. Když upravuji stránku, tak tam vidím všechny elementy jak přesně jsou, ale pouze jako obdélníčky s nápsem, co to je. Jak to vypadá vidět není. Kde to najdu, abych viděla, co přidávám jak to přesně vypadá a dalo se to posunovat a opřetahovat jinam?

    1. Dobrý den,
      musíte si zapnout Visual Builder, podle toho co píšete pracujete s Divi Builderem. Import designu se pak provádí přes Knihovnu.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru