Divi šablona a Elegant Themes

Extra child šablona od WPlama

Autor příspěvku Tomáš Cirkl

Protože si myslíme, že Extra šablona je skvělá, rozhodli jsme se zveřejnit naší child šablonu, která obsahuje určité vylepšení, a kterou budeme neustále spravovat a vylepšovat (stejně jako Divi child šablonu).

Tip: Pokud ještě Extra šablonu neznáte, tak se doporučuji na ní podívat v článku Šablona Extra: Výborná magazínová šablona + čeština.

V tomto článku budeme pravidelně dávat ke stažení naší aktualizovanou Extra child šablonu. Zároveň zde najdete i seznam vylepšení. Šablonu dáváme ke stažení zdarma.

Šablona je licencována stejně jako WordPress pod licencí GNU GPL v2.

Co child šablona obsahuje?

  • vlastní překlad Extra šablony a builderu (čeština)
  • přidání vzorové struktury do style.css pro lepší a přehlednější vlastní úpravu

Stáhnout Extra child od WPlama

Galerie

Pár obrázků ze šablony.

Changelog

18.3.2018 v1.0

  • výchozí zveřejnění šablony

O autorovi

Tomáš Cirkl

Baví mě Internet a zvláště pak redakční systém WordPress. Jsem pravidelným účastníkem a přednášejícím na WordCamp Praha a WordPress konferencích.

4 komentáře

  • Dobrý den, mohl bych poprosit o radu? Šablonu jsem nainstaloval a aktivoval, ale bohužel se mi čeština nepropisuje do administrace. Tak mi to nedalo a vyzkoušel si překlad celé šablony pomocí POEdit. Vytvořil jsem si vlastní Child šablonu. Trávil jsem na tom několik dní a přeložil více, jak 1000 stringů, ale přeložené vidím jen některé řetězce. Zkoušel jsem smazat cache, cookies z prohlížeče, zkontroloval jsem oprávnění přes FTP, ale pořád ten samý problém. V nastavení mám všechno na češtinu. Mohl byste mi poradit, kde by mohl být problém, prosím? Mockrát děkuji. Hezký den.

Zanechat komentář

Školení tvorby webu s Divi šablonou pro začátečníky a mírně pokročilé (Praha 7.2.2019)

Získejte více informací o WordPress!

Připojte se do našeho emailového seznamu a nenechte si ujít informace, novinky a návody ze světa WordPressu.

Úspěšně jste se zapsali do našeho newsletteru. Děkujeme!

Tomáš Cirkl

Tomáš Cirkl

WordPress specialista

Blog WPlama.cz píši už více než 3 roky. O WordPress přednáším a pořádám školení. Pro své klienty vytvářím a spravuji webové stránky.