WordPress návody

Jak omezit přístup na WordPress stránku pouze pro přihlášené uživatele

stůl s technologiemi
Autor příspěvku Tomáš Cirkl

Chcete vytvořit privátní WordPress stránku, kde se obsah zobrazí jen pro přihlášené uživatele? V tomto návodu si ukážeme, jak chránit obsah webu a zobrazit jej jen registrovaným a přihlášeným uživatelům.

Budeme k tomu potřebovat plugin Force Login. Plugin se nachází v oficiálním katalogu a je možné jen nainstalovat přes WordPress administraci.

Force Login

Force Login

Klíčové vlastnosti pluginu:

  • Automaticky přesměruje nepřihlášené uživatele na přihlašovací formulář.
  • Lze upravit URL, na kterou přesměrovává.
  • Z ochrany lze vynechat vybrané stránky nebo příspěvky.
  • Kompatibilní s WordPress Multisite.

Plugin neobsahuje žádné nastavení a ihned po instalaci a aktivaci začne nepřihlášené uživatele přesměrovávat na přihlašovací formulář namísto zobrazení obsahu stránky.

Přihlásit se

Přihlásit se

TIP: S pluginem  Custom Login Page Customizer můžete jednoduše změnit vzhled přihlašovacího formuláře, aby více odpovídal stylu vaší stránky.

O autorovi

Tomáš Cirkl

Baví mě Internet a zvláště pak redakční systém WordPress. Jsem pravidelným účastníkem a přednášejícím na WordCamp Praha a WordPress konferencích.

2 komentáře

  • Ďakujem za kopec užitočných článkov, rozširujú moje “obmedzené” možnosti. Preto prosím o radu: potrebujem urobiť stránku na webe ktorá sa bude zobrazovať IBA jednému jedinému klientovi kde bude mať k nahliadnutiu jeho grafy a čísla určené iba pre neho. Urobiť stránku a zaheslovať ju viem ale pri načítaní “zadajte heslo” mi zobrazuje rozhádzané riadkovanie, a tu moje znalosti končia. hľadám nejaký šikovný plugin ktorý mi vyrieši tento problém prípadne dá sa využiť hlavný login page aj na toto prihlásenie? a ako to presmerovať? css a písanie v kóde je pre mňa ako rozsypaný čínsky čaj, tu je to u mňa mimo chápania. ďakujem za radu.

    • Zdravím,

      a nebylo by lepší, než hledat další pluginu, jen opravit styly u toho zadání hesla? Když si na to někoho najmete, tak by to mělo být na pár minut.

Zanechat komentář

WordPress školení pro začátečníky a mírně pokročilé (Praha 5.3.2020).

Získejte více informací o WordPress!

Připojte se do našeho emailového seznamu a nenechte si ujít informace, novinky a návody ze světa WordPressu.

Úspěšně jste se zapsali do našeho newsletteru. Děkujeme!

Tomáš Cirkl

Tomáš Cirkl

WordPress specialista

Blog WPlama.cz píši už více než 5 let. O WordPress přednáším a pořádám školení. Pro své klienty vytvářím a spravuji webové stránky.