Divi šablona a Elegant Themes

Nové designy zdarma pro Divi šablonu přidané v červenci 2023

Autor příspěvku Bára C.

V tomto článku jsou nové šablony od Elegant Themes, určené pro Divi šablonu. Nachází se v Divi knihovně a jsou dostupné zdarma pro všechny platné členy a také v našem katalogu.

Představujeme designy přidané v červenci 2023.

AI Generator

AI Generator

AI Generator

Šablona Generátor UI (AI Generator Layout Pack for Divi) je moderní šablona, která se zaměřuje na současný trend, tedy generátory umělé inteligence. Připravte si s touto šablonou nové webové stránky, které zaujmou!

Esthetician

Esthetician

Esthetician

Kosmetička (Esthetician  Layout Pack for Divi) je šablona vhodná pro každého, kdo nabízí kosmetické služby a produkty. Šablona je kombinací elegantní palety barev, líbivého písma, šikovného rozvržení stránek a kvalitních fotografií.

Online Banking

Online Banking

Online Banking

Internetové bankovnictví (Online Banking Layout Pack for Divi) je další moderní šablona od Elegant Themes, která využívá energickou a poutavou paletu barev ke zdůraznění potřebných informací. Rozvržení stránek pomáhá přehledně předat potřebné informace o internetovém bankovnictví návštěvníkům. Jako vždy, i zde jsou součástí šablony obrázky (grafiky, ilustrace, fotografie), které skvěle doplní webové stránky.

Home Decor

Home Decor

Home Decor

Šablona Domácí dekorace (Home Decor Layout Pack pro Divi) má elegantní vzhled pro webové stránky s domácími dekoracemi a obsahuje vše potřebné k té nejlepší prezentaci produktů a služeb. Těšit se můžete na kontrastní barvy, tučný text zdůrazňují odkazy na produkty, obrázky a CTA. Vstupní stránka představuje sekce obsahu, které lákají nakupující.

Horse Riding

Horse Riding

Horse Riding

Jízda na koni od Elegant Themes (Horse Riding Layout Pack for Divi) je šablona zaměřená na jednoduchost a eleganci. Prostředí webových stránek bude díky této šabloně pro návštěvníky příjemné a přehledné zároveň. Můžete tak nabízet služby jako jsou například jízdy na koni a podobné. Součástí šablony jsou fotografie koní, které můžete využít tak, jak (a kde) jen budete chtít.

O autorovi

Bára C.

Věnuji se reklamě ve všech jejích podobách - grafice, copywritingu a fotografii.

Zanechat komentář

Získejte více informací o WordPress!

Připojte se do našeho emailového seznamu a nenechte si ujít informace, novinky a návody ze světa WordPressu.

Úspěšně jste se zapsali do našeho newsletteru. Děkujeme!