Elementor PRO cena v roce 2023

Elementor Pro je prémiový WordPress plugin pro tvorbu stránek, který jsme detailně recenzovali ve článku Elementor: Nejlepší page builder plugin pro WordPress?.

Poměrně často dostávám dotazy, jaká je cena Elementor PRO licencí, a proto jsem se rozhodl sepsat tento krátký článek, který vysvětlí jednotlivé licence Elementoru a jejich ceny.

V současné době má Elementor Pro několik typů předplatných. Cena jednotlivých licencí se odvíjí podle počtu webů, na které je můžete použít.

Všechny licence pak mají stejné podmínky a obsahují stejné funkce:

 • Drag & Drop editor
 • Více než 100 designů webových stránek
 • 100+ widgetů
 • Tvůrce motivů
 • WooCommerce designer
 • Tvůrce vlastních formulářů
 • Tvůrce vlastních vyskakovacích oken
 • Příprava vlastních designů
 • Dynamický obsah
 • Pohybové efekty
 • Nástroje pro spolupráci
 • Prémiová podpora

Přehled ceny Elementor PRO

TypPočet webových stránekCena
ESSENTIAL159 USD/rok
ADVANCED399 USD/rok
EXPERT25199 USD/rok
AGENCY1000399 USD/rok

Essential plán stojí 59 USD ročně a je ideální volbou pro malé podnikatele.

Plán Advanced, který stojí 99 USD ročně, je určen pro freelancery, kteří pracují s více než jednou webovou stránkou (maximálně 3).

Nejoblíbenější je tarif Expert za 199 USD ročně, který je ideální pro začínající webové designéry, kteří zatím nemají velké množství klientů. Elementor Pro umožňuje exportovat šablony stránek pro použití na jiných doménách, které mají také plugin aktivní. Tímto trikem lze ušetřit poměrně dost času.

Plán Agency je určen pro agentury, webové designéry a marketéry, kteří mají již větší síť klientů na redakčním systému WordPress a i nadále se chtějí rozšiřovat a automatizovat procesy. Tento plán má cenu 399 USD ročně.

K dispozici je také služba Elementor Hosting, který stojí od 9,99 USD měsíčně a kromě Elementor PRO zahrnuje také kompletní služby hostingu a domény.

Elementor hosting

Vyplatí se pořídit si Elementor PRO?

Elementor je kvalitní tvůrce pro tvorbu webových stránek na WordPress. Mezi jeho přímé konkurenty patří Divi šablona, která má tu výhodu, že si ji můžete zakoupit jednou doživotně. Funkčně se pak jedná o velmi podobné pluginy.

Jestliže plánujete designovat si vlastní stránky bez jakýchkoliv omezení, určitě Elementor doporučuji. Je rychlý, snadno se s ní pracuje a bohatý na funkce.

Pozor na přeprodejce Elementor Pro licence

Mnoho webových stránek nabízí Elementor PRO plugin za výrazně nižší cenu než je oficiální. Dělají to tak, že si zakoupí nejvyšší licenci (Agency) a přeprodávají jednotlivé licenci uživatelům za nižší cenu. Doporučuji se takovému prodejci vyhnout a vše nakoupit přímo u vývojáře na elementor.com.

Neuteklo vám něco?

Pokrok a WordPress na nikoho nečekají, tak nám tu raději nechte email, ať o nic nepřijdete!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Správa WordPress webu

Nemusíte na to být sami. Pomůžeme vám s pravidelnou údržbou i novými vylepšeními.

Více informací

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru