Nové designy zdarma pro Divi šablonu přidané v červnu 2024

V dnešním článku vám představím nové šablony, které vytvořili Elegant Themes pro Divi šablonu. Tyto šablony jsou pro platné členy k získání také v Divi knihovně a rovněž zdarma v našem katalogu.

Představujeme designy přidané v červnu 2024.

Psychology

Psychology
Psychology

Šablona Psychologie (Psychology Layout Pack) pro Divi zaujme decentním designem, kterým efektivně prezentuje služby psychologa. Využívá tlumenou paletu barev a velké, tučné nadpisy. Stránky můžete doplnit obrázky, které jsou součástí šablony. Šablona obsahuje osm přehledně rozvržených stránek, která dají dohromady ucelený profesionální web.

Chinese Restaurant

Chinese Restaurant
Chinese Restaurant

Čínská restaurace (Chinese Restaurant) je šablona pro Divi, založená na výrazných barvách kombinovaných s přehledným a čistým rozvržení prvků a stránek. S touto šablonou získáte vše potřebné pro krásné webové stránky čínské restaurace.

Fashion Stylist

Fashion Stylist
Fashion Stylist

Šablona Módní stylista (Fashion Stylist Layout Pack) pro Divi obsahuje stránky s prostým a líbivým rozvržením a zemitou paletou barev. Zaujme především tučným textem a CTA. Díky této šabloně budou webové stránky působit profesionálně a budou vás jako módního stylistu výborně prezentovat online.

Eatery

Eatery
Eatery

Šablona Jídelna (Eatery Layout Pack) pro Divi je skvělá pro jídelnu či restauraci. Využívá lákavé fotografie jídel, výrazný text i odvážné barvy. Díky této kombinaci snadno zaujmete návštěvníky stránek. V šabloně najdete šest navržených stránek s pečlivým rozložením prvků a prostoru pro obsah.

Neuteklo vám něco?

Pokrok a WordPress na nikoho nečekají, tak nám tu raději nechte email, ať o nic nepřijdete!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Správa WordPress webu

Nemusíte na to být sami. Pomůžeme vám s pravidelnou údržbou i novými vylepšeními.

Více informací

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru