Divi šablona a Elegant Themes

Nové designy zdarma pro Divi šablonu přidané v dubnu 2022

Autor příspěvku Bára C.

V tomto článku si ukážeme nově přidané vzhledy pro Divi šablonu od společnosti Elegant Themes. Jsou dostupné zdarma v Divi knihovně pro všechny platné členy a najít je můžete také v našem katalogu.

Zde vám představíme designy přidané v dubnu 2022.

Book Club

Book Club

Book Club

Chcete vytvořit webové stránky knižního klubu? Vyzkoušejte šablonu Knižní klub (Divi Book Club Layout Pack). Všechna obsažená profesionálně navržená rozvržení jsou skvělá k propagaci členství, doporučených knih, recenzí knih a mnoho dalšího. Obsah navíc obsahuje vlastní ikony, barevné ilustrace a obrázky, které můžete používat zcela neomezeně.

Financial Services

Financial Services

Financial Services

Stojíte-li o profesionální webové stránky, vyzkoušejte šablonu Finanční služby (Financial Services Layout Pack for Divi). Modrá barevná paleta šablony budí pocit důvěry. Díky krásně vyváženému rozvržení si tuto šablonu zamilujete, ať už pro kterýkoli typ profesionálního webu!

Podcaster

Podcaster

Podcaster

Pro webové stránky podcastera, tato šablona obsahuje svěží design a vše, co potřebujete k tomu, abyste mohli během chvíle vytvořit webové stránky podcastu. Odvážné barvy a vlastní ilustrace jsou v každém rozvržení působivé. Šablona navíc obsahuje rovněž unikátní stránky, které prezentují jednotlivé epizody způsobem, který se bude líbit vašim posluchačům.

Bagel Shop

Bagel Shop

Bagel Shop

Chystáte se vytvořit webové stránky pro svůj obchod s bagetami? Podívejte se na šablonu s názvem Bageterie (Bagel Shop Layout Pack pro Divi)! Tato šablona kombinuje obrázky vašich produktů s moderním designem, který zaujme publikum. Díky všem unikátním stránkám, která máte po ruce, budete mít funkční webové stránky během okamžiku.

O autorovi

Bára C.

Věnuji se reklamě ve všech jejích podobách - grafice, copywritingu a fotografii.

Zanechat komentář

Získejte více informací o WordPress!

Připojte se do našeho emailového seznamu a nenechte si ujít informace, novinky a návody ze světa WordPressu.

Úspěšně jste se zapsali do našeho newsletteru. Děkujeme!