Nové designy zdarma pro Divi šablonu přidané v listopadu a prosinci 2021

Dnes si představíme nově přidané vzhledy pro Divi šablonu od Elegant Themes. Dostupné jsou zdarma v Divi knihovně pro všechny platné členy. Najít je můžete rovněž v našem katalogu.

Zde vám představíme designy přidané v listopadu a prosinci 2021.

Museum

Museum
Museum

Chcete vytvořit webové stránky pro muzeum? Pak si prohlédněte nádhernou šablonu Muzeum (Museum Layout Pack pro Divi)! Tato šablona používá líbivou paletu se zemitými tóny barev. Rozložení stránek kombinují prvky, které se překrývají a jednoduché tvary, díky čemuž vzniká pěkný a moderní vzhled webových stránek!

Artificial Intelligence

Artificial Intelligence
Artificial Intelligence

Šablona Umělá inteligence obsahuje fantastickou grafiku, ikony i obrázky, které jsou perfektní pro webové stránky zaměřené na technologii. Rozvržení stránek pro služby je krásně strukturované, což pomáhá propagovat firemní produkty a služby.

Clothing Store

Clothing Store
Clothing Store

Jestliže se chystáte vytvořit webové stránky pro obchod s oblečením, vyzkoušejte šablonu Obchod s oblečením. Ačkoli je tato šablona vcelku prostá, je vším možným, jen ne mainstreamem. Díky této šabloně obdržíte hezká rozvržení stránek, která pomohou zviditelnit všechny báječné produkty, které nabízí váš obchod s oblečením!

Home Care

Home Care
Home Care

Šablona Domácí péče (Home Care Layout Pack) má unikátní design, který tvoří kruhová rámování, což jsou prvky, které organizují obsah, aniž by byla narušena jeho přehlednost. Obě rozvržení věnovaná službám patří mezi klíčové prvky šablony, a mají výrazně urychlit proces návrhování.

Corporate

Corporate
Corporate

Chcete vytvořit profesionální webové stránky pro svou firmu? Zkuste šablonu Firma (Corporate Layout Pack pro Divi). Tato šablona vyniká neobyčejně čistým vzhledem a obsahuje řadu designových detailů, které z ní dělají kvalitní šablonu. Vznikla s pomocí promyšleného, profesionálního a neurážejícího stylu designu, který je navržen tak, aby odpovídal libovolnému druhu firemních a obchodních webových stránek, které chcete vytvořit.

Fashion Designer

Fashion Designer
Fashion Designer

Mezi nejdůležitější vlastnosti této šablony patří krásná typografie a čisté rozvržení s lomenou mřížkou pro stylovou a kreativní prezentaci obrázků. Rozložení stránky Kolekce je rovněž zcela zásadním zdrojem informací i pro módní návrháře.

Neuteklo vám něco?

Pokrok a WordPress na nikoho nečekají, tak nám tu raději nechte email, ať o nic nepřijdete!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Správa WordPress webu

Nemusíte na to být sami. Pomůžeme vám s pravidelnou údržbou i novými vylepšeními.

Více informací

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru