Nové designy zdarma pro Divi šablonu přidané v říjnu, listopadu a prosinci 2022

Dnes najdete v tomto článku nově přidané šablony pro Divi šablonu od Elegant Themes, které jsou zdarma dostupné pro všechny platné členy v Divi knihovně. K dispozici je naleznete rovněž v našem katalogu.

Nyní vám představíme designy přidané v říjnu 2022.

Web Developer

Šablona Web Developer Layout Pack for Divi (Webový vývojář) přichází s výraznou kombinací barev, které upoutají návštěvníkovu pozornost. Moderní energický design se snoubí s praktickým rozvržením textu a grafických prvků. V šabloně jsou k dispozici obrazové prvky jako ikonky či ilustrace, které lze použít snadno pro libovolný účel, neboť jejich použití licence neomezuje.

Handmade Soap

Šablona Handmade soap Layout Pack for Divi (Ručně vyráběná mýdla) je skvělá pro prezentaci a propagaci výrobců mýdel a jejich produktů. Šablona má sympatický vzdušný design, šikovná rozvržení stránek a fotografie, které webové stránky krásně doladí.

Charter Boat

Šablonu Charter Boat Layout Pack for Divi (Charterová loď) je pro nabídku charterových lodí perfektní. To samozřejmě neznamená, že šablonu nemůžete využít i pro jiné účely! Všechna rozvržení stránek jsou promyšlena a vytvořena tak, aby návštěvníci byli informováni a užili si vkusný webový design. V šabloně najdete vše potřebné, díky čemuž budete mít stránky hotové v mžiku oka.

Marketing Agency 2

Šablona Marketing Agency Layout Pack for Divi (Marketingová agentura 2) je v pořadí již druhá šablona od Elegant Themes, které se zaměřila na marketingové agentury. Šablona je nápaditá a efektní. Opět obsahuje vše potřebné pro prezentaci marketingové agentury v on-line prostředí.

Wedding Invitation

Šablona Wedding Invitation Layout Pack for Divi (Svatební pozvánka) je ideální pro ty, kteří chtějí pozvat ostatní na svoji svatbu. Šablona je elegantní, světlá a přehledná, působí příjemným dojmem a obsahuje vše potřebné pro svatební on-line pozvánku. Najdete zde elegantní font písma a další designové prvky, plus fotografie, které můžete využít i pro své další projekty dle libosti.

Architect

Již druhá šablona vhodná pro architekty, Architect Layout Pack for Divi (Architekt 2) je druhá šablona od Elegant Themes, vznikla opět s praktickým rozvržení stránek a grafickými prvky, které působí moderně a vkusně. Univerzální fotografie zaměřené na práci architekta můžete využít k oživení šablony i pro jakékoli jiné projekty!

Popup Picnic

Šablona Popup Picnic Layout Pack for Divi (Popup piknik) od Elegant Themes je příjemná líbivá šablona se vším, co potřebujete k propagaci služeb Popup pikniků. Využijte všechny výhody šablony a vytvořte další web s nabídkou Popup pikniků hned teď!

Webinar

Šablona Webinar Layout Pack for Divi (Webinář) od Elegant Themes je opět ukázkou šikovných a přehledných stránek, prvotřídního webového designu a všeho potřebného pro rychlé spuštění nových webových stránek.

Construction

Šablona Construction Layout Pack for Divi (Stavebnictví) od Elegant Themes okamžitě zaujme kontrastními barvami a potěší přehledným designem a rozvržením stránek, které snadno využijete k představení služeb z oblasti Stavebnictví. Pro doplnění webových stránke využijte vše říkající ikonky a kvalitní fotografie, které jsou součástí šablony.

Plumbing

Šablona Plumbing Layout Pack for Divi (Instalatérství) od Elegant Themes nabízí vše, co můžete pro nabídku instalatérských služeb potřebovat. Od potřebných stránek, jejich praktického rozvržení, čitelného fontu až po výstižné ikonky a kvalitní fotografie.

Tattoo Shop

Šablona Tattoo Shop Layout Pack for Divi (Tetovací salon) od Elegant Themes je výrazná šablona s důrazem na výrazné kontrastní barvy a zajímavý font písma (zvláště nadpisů). Nabízí vše pro prezentaci tetovacích salonů a tatérů. Zaujměte návštěvníky stránek a nabídněte jim tetovací služby během chvíle. Vše potřebné najdete v balíčku Tattoo Shop Layout Pack for Divi.

Kadeřnický salon

Šablona Hair Salon Layout Pack for Divi (Kadeřnický salon) od Elegant Themes nabízí všech potřebné pro snadné a rychlé vytvoření webových stránek. Během krátké chvíle snadno nastavíte jednotlivé stránky, navržené tak, aby sloužily potřebám k online představení kadeřnických salonů. Součástí šablony jsou mimo jiné také fotografie, které můžete využít dle svého uvážení.

Neuteklo vám něco?

Pokrok a WordPress na nikoho nečekají, tak nám tu raději nechte email, ať o nic nepřijdete!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Správa WordPress webu

Nemusíte na to být sami. Pomůžeme vám s pravidelnou údržbou i novými vylepšeními.

Více informací

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru