Divi šablona a Elegant Themes

Nové designy zdarma pro Divi šablonu přidané v srpnu 2021

Golf Lessons
Autor příspěvku Bára C.

V tomto článku Vám představíme nově přidané vzhledy od Elegant Themes pro Divi šablonu. Dostupné jsou jako vždy zdarma v Divi knihovně pro všechny platné členy. A najdete je také v našem katalogu.

Zde vám představíme designy přidané v srpnu 2021.

Data Science

Data Science

Data Science

Jestli hledáte šablonu vhodnou pro datovou vědu, vyzkoušejte šablonu Data Science Layout Pack pro Divi. Tato šablona slučuje přímé struktury stránek s geometrickými prvky a úžasnou barevnou paletou. Po této šabloně můžete sáhnout při tvorbě jakéhokoli druhu osobních webových stránek.

Creative CV

Creative CV

Creative CV

Šablona Kreativní životopis (Creative CV Layout) poskytuje univerzální rozvržení stránky vhodné k online propagaci životopisu pro kreativce, a to včetně stránky portfolia a projektu. Minimalistický design umožní obrázkům stát se ústředním bodem a vyniknout.

Golf Lessons

Golf Lessons

Golf Lessons

Hledáte šablonu pro nastavení webových stránek golfu? Pak si jistě budete chtít prohlédnout šablonu Golf Lessons. Tato šablona je čistá a nabízí vše potřebné. Různé designové sekce této šablony můžete jednoduše využít pro vytvoření i jiných typů webových stránek.

Immigration Lawyer

Immigration Lawyer

Immigration Lawyer

Hledáte-li profesionální a zároveň barevnou šablonu pro nastavení webových stránek imigračního právníka, určitě nesmíte přehlédnout šablonu Imigrační právník (Immigration Lawyer Layout Pack for Divi). Má totiž jedinečné struktury stránek s líbivým rozmístěním prvků, které můžete snadno přizpůsobit, díky čemuž bude tvorba webové stránky ještě rychlejší!

Marina

Marina

Marina

Šablona Přístav (The Marina Layout Pack) obsahuje zářivé barevné schéma a na míru vytvořenou grafiku a obrázky, které budou vypadat skvěle pro širokou škálu různých námořních společností. Obsahuje též stránku věnovanou službám, službě a ceníku, a to je užitečné i pro vývojáře.

O autorovi

Bára C.

Věnuji se reklamě ve všech jejích podobách - grafice, copywritingu a fotografii.

Zanechat komentář

Získejte více informací o WordPress!

Připojte se do našeho emailového seznamu a nenechte si ujít informace, novinky a návody ze světa WordPressu.

Úspěšně jste se zapsali do našeho newsletteru. Děkujeme!