Konference a Srazy

Vladislav Musílek pořádá školení ve WooCommerce. Naučte se efektivně efektivně využívat váš e-shop!

Autor příspěvku Tomáš Cirkl

Příznivci WordPressu pozor! Nejrozšířenější opensource systém je stále populárnější také v souvislosti s tvorbou e-shopu. Poku máte v plánu pořízení vlastního internetového obchodu na platformě WooCommerce, udělejte si čas 25.1. 2016, kdy se bude v pražském Konferenčním centru GreenPoint konat školení pod taktovkou zkušeného WordPress programátora Vladislava Musílka.

WooCommerce si svou popularitu získal díky intuitivnímu rozhraní. V rámci školení se dozvíte veškeré základy a možnosti praktického využití platformy. Kurz je vhodný pro každého, kdo to s provozováním e-shopu myslí vážně, ale také pro firmy zabývající se tvorbou či externí správnou e-shopů pro klienty. Po absolvování budete umět mnohem více než jen přidávat produkty a vyřizovat objednávky – budete schopni využívat potenciál WooCommerce naplno. Detailní program najdete zde.

S sebou si vezměte papír a tužku, ideálně pak notebook s přístupem k webu s nainstalovaným WooCommerce, abyste si jednotlivé funkce vyzkoušeli již v průběhu přednášky.

Opakování je matka moudrosti, takže… chcete-li ze svého e-shopu postaveného na WooCommerce dostat maximum, dostavte se 25.1. 2015 do Konferenčního centra GreenPoint na adrese Dvouletky 529/42, Praha 10. Cena kurzu je 3 600 Kč a zahrnuje oběd a coffee break v průběhu dne. Zároveň dostanete kredit na nákup pluginů v ceně 2 800 Kč na www.toret.cz.

O autorovi

Tomáš Cirkl

Baví mě Internet a zvláště pak redakční systém WordPress. Jsem pravidelným účastníkem a přednášejícím na WordCamp Praha a WordPress konferencích.

3 komentářů

Zanechat komentář

Získejte více informací o WordPress!

Připojte se do našeho emailového seznamu a nenechte si ujít informace, novinky a návody ze světa WordPressu.

Úspěšně jste se zapsali do našeho newsletteru. Děkujeme!