Divi šablona a Elegant Themes

Nově v Divi: 140+ předpřipravených designů stránek zdarma

Autor příspěvku Tomáš Cirkl

V Divi šabloně můžete nově získat přístup ke všem předpřipraveným balíčkům stránek přímo přes Divi Builder. Stačí si jen vybrat a můžete začít.

Aktualizace 3.0.99 přidává do Divi šablony více než 140 krásných designů, které můžete jednoduše přes Divi Builder využít. Tyto designy jsou připraveny v celých balíčcích a do stránek je můžete importovat přímo z Divi Builderu.

Obrázky a ilustrace použité v šablonách jsou také přímo od Elegant Themes a je možné je používat zdarma na osobních i komerčních projektech.

Seznam designů se navíc bude každý týden rozrůstat o nové stránky.

Procházení a import designu přímo z Divi Builderu

Celá kolekce designů nahrazuje dřívější podobu importu celých stránek. Stačí si jen otevřít okno knihovny, vybrat design a kliknout na tlačítko importu.

Kompletní balíčky stránek

Kompletní balíčky stránek

Kompletní balíčky stránek

Všechny designy stránek jsou organizovány do balíčků, z nichž každý obsahuje 7-8 jednotlivých stránek. Každý balíček byl navržen za nějakým účelem a z toho vychází i jeho jednotlivé stránky.

Detail balíčku

Detail balíčku

Procházet, hledat a importovat

Ukázka importu stránek

Ukázka importu stránek

Seznam balíčků stránek můžete snadno procházet a vyhledávat v něm. Designy jsou rozděleny do tématických kategorií. Zároveň můžete využít i vyhledávač.

Přes 140 designů a to je jen začátek

Součástí Divi Design Initiative bude i pravidelné přidávání nových balíčku stránek každý týden. Všechny nové designy se rovnou zobrazí přímo v builderu.

Velká rozmanitost návrhů

Ukázky navržených stránek

Ukázky navržených stránek

V současné době obsahuje knihovna 140 různých designů, se kterými si můžete ulehčit tvorbu stránky. Zároveň slouží jako dobrý zdroj inspirace. Všechny designy jsou zpracovány s důrazem na kvalitu a efektivnost.

Originální fotografie a ilustrace

Ukázky fotografií a ilustrací

Ukázky fotografií a ilustrací

Veškeré fotografie a ilustrace, které jsou použité při tvorbě designů, jsou vytvořeny na míru a za tímto účelem týmem designérů z Elegant Themes. Díky tomu mohou být pro design vytvořeny a nemusí se řešit licence. Všechny obrázky a ilustrace jsou dodávány jako open source, takže je můžete používat bez omezení i na komerčních projektech.

Nový design každý týden

Obrazovka s designem

Obrazovka s designem

Divi Design Initiative bude každý týden vydávat nový balíček stránek. Všechny nové designy budou zdarma pro všechny uživatele Divi šablony. Pokaždé, když se vydá nový design, tak bude ihned dostupný v Divi Builderu. Nebude potřeba žádná aktualizace šablony.

O autorovi

Tomáš Cirkl

Baví mě Internet a zvláště pak redakční systém WordPress. Jsem pravidelným účastníkem a přednášejícím na WordCamp Praha a WordPress konferencích.

8 komentářů

 • Čiže ak som správne pochopil tieto layout témy budú automaticky aplikované v plugine divi builder? Alebo budú dostupné aj v šablóne Divi?

 • Škoda že zmizelo tlačítko nepřepsat původní návrh a přemaže to vytvořený design nahranou šablonou.

 • Haha, když si vzpomenu na tvoření svého prvního webu v r.2003 – ruční psaní HTML a CSS v Notepadu! 😉

  Nicméně, nenarůstá s přibývajícími layouty datový objem Divi šablony nebo Divi Builderu? Nezhoršuje množství layoutů performance této šablony a builderu?
  Jak Vy hodnotíte rychlost Divi šablony?

  Předem díky za odpovědi nebo komentář za Vaše články!

  • Nenarůstá. Designy jsou na serverech ET a nahrají se až, když si jej vyberete.

   Rychlost Divi je velmi dobrá, běžně na ní stavím weby s rychlosti načítání do 1s.

 • Dá se nějak vylepšit čeština i pro Extra nebo je to jen pro DIVI.

  Děkuji za info

Zanechat komentář

Získejte více informací o WordPress!

Připojte se do našeho emailového seznamu a nenechte si ujít informace, novinky a návody ze světa WordPressu.

Úspěšně jste se zapsali do našeho newsletteru. Děkujeme!