Divi šablona a Elegant Themes

Divi 3.11: Hromadná úprava prvků na stránce

Rozsáhlé možnosti nastavení
Autor příspěvku Tomáš Cirkl

Nová aktualizace Divi 3.11 přináší novou funkci, která opět urychlí tvorbu webu za pomocí Visual Builderu. Nyní můžete provádět hromadné úpravy prvků na stránce, sekci, řádku nebo na celém webu.

Najít a nahradit

Najít a nahradit

Najít a nahradit

Všechny možnosti v Divi Builderu nyní mají novou funkci Najít a nahradit. Stačí jen kliknout pravým tlačítkem na možnost, kterou chcete najít a nahradit a ze zobrazeného menu vybrat Find and Replace. Díky tomu se zobrazí nová možnost, díky níž lze zkopírovat stejné úpravy napříč stránkou. Jde tak snadno změnit kompletní styl písma, barev nebo čehokoliv jiného.

Rozsáhlé možnosti nastavení

Rozsáhlé možnosti nastavení

Rozsáhlé možnosti nastavení

Když se rozhodnete nové funkce využít, tak zde také najdete rozsáhlou nabídku možností, které kontrolují rozsah úprav. Můžete najít a změnit specifické hodnoty v určité oblasti nebo napříč celou stránkou.

Vhodná funkce pro úpravu předpřipravených designů

Úprava designu

Úprava designu

S Find and Replace budou úpravy předpřipravených designů mnohem jednodušší. Už nebude třeba procházet všechny prvky jeden po druhém. Pouze vyberete font, barvu, velikost písma nebo styl tlačítka a vše najednou nahradíte.

Sleva 10%

K příležitosti vydání nové aktualizace Divi šablony nabízí Elegant Themes 10% slevu na členství.

O autorovi

Tomáš Cirkl

Baví mě Internet a zvláště pak redakční systém WordPress. Jsem pravidelným účastníkem a přednášejícím na WordCamp Praha a WordPress konferencích.

Zanechat komentář

Získejte více informací o WordPress!

Připojte se do našeho emailového seznamu a nenechte si ujít informace, novinky a návody ze světa WordPressu.

Úspěšně jste se zapsali do našeho newsletteru. Děkujeme!