Náhled Divi

Divi 4.7: Nový systém náhledu responzivity

Aktualizace šablony Divi 4.7 od Elegant Themes obsahuje nový a vylepšený způsob náhledu zobrazení webu v responzivitě. Nově je možné zobrazit náhled webu na předdefinovaných zařízeních (na výšku šířku) a i na vlastním rozlišení.

Upravte si zobrazení náhledu

Když se ve Visual Builderu přepnete do režimu náhledu, tak se nad ním zobrazí nové možnosti nastavení. Můžete upravit výšku a šířku náhledu zadáním číselných hodnot nebo chycením kraje náhledu a jeho přetažením. Generování náhledu bylo upraveno a nyní je vytvářen výrazně rychleji, než tomu bylo dříve.

Náhled webu na populárních zařízeních

Kromě vlastního rozměru náhledu můžete také využít předdefinované hodnoty vytvořené podle populárních zařízení. Šířka náhledu se zobrazí podle předdefinováného rozměru a šedivá linka bude označovat výšku zobrazení.

Upravte si výchozí hodnoty

Nově si také můžete změnit výchozí hodnoty pro zobrazení náhledu telefonu a tabletu. Takže pokaždé, když přepnete na náhled, bude rovnou zobrazen v požadovaném rozměru. Nastavení uděláte tak, že si náhled upravíte požadovaný rozměr a kliknete na Make default.

Více o šabloně Divi.

Neuteklo vám něco?

Pokrok a WordPress na nikoho nečekají, tak nám tu raději nechte email, ať o nic nepřijdete!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Správa WordPress webu

Nemusíte na to být sami. Pomůžeme vám s pravidelnou údržbou i novými vylepšeními.

Více informací

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru