Divi šablona a Elegant Themes

Divi 4.7: Nový systém náhledu responzivity

Náhled Divi
Autor příspěvku Tomáš Cirkl

Aktualizace šablony Divi 4.7 od Elegant Themes obsahuje nový a vylepšený způsob náhledu zobrazení webu v responzivitě. Nově je možné zobrazit náhled webu na předdefinovaných zařízeních (na výšku šířku) a i na vlastním rozlišení.

Upravte si zobrazení náhledu

Když se ve Visual Builderu přepnete do režimu náhledu, tak se nad ním zobrazí nové možnosti nastavení. Můžete upravit výšku a šířku náhledu zadáním číselných hodnot nebo chycením kraje náhledu a jeho přetažením. Generování náhledu bylo upraveno a nyní je vytvářen výrazně rychleji, než tomu bylo dříve.

Náhled webu na populárních zařízeních

Kromě vlastního rozměru náhledu můžete také využít předdefinované hodnoty vytvořené podle populárních zařízení. Šířka náhledu se zobrazí podle předdefinováného rozměru a šedivá linka bude označovat výšku zobrazení.

Upravte si výchozí hodnoty

Nově si také můžete změnit výchozí hodnoty pro zobrazení náhledu telefonu a tabletu. Takže pokaždé, když přepnete na náhled, bude rovnou zobrazen v požadovaném rozměru. Nastavení uděláte tak, že si náhled upravíte požadovaný rozměr a kliknete na Make default.

Více o šabloně Divi.

O autorovi

Tomáš Cirkl

Baví mě Internet a zvláště pak redakční systém WordPress. Jsem pravidelným účastníkem a přednášejícím na WordCamp Praha a WordPress konferencích.

Zanechat komentář

Získejte více informací o WordPress!

Připojte se do našeho emailového seznamu a nenechte si ujít informace, novinky a návody ze světa WordPressu.

Úspěšně jste se zapsali do našeho newsletteru. Děkujeme!

Tomáš Cirkl

Tomáš Cirkl

WordPress specialista

Blog WPlama.cz píši už více než 5 let. O WordPress přednáším a pořádám školení. Pro své klienty vytvářím a spravuji webové stránky.