Konference a Srazy

WordCamp Praha 29. 2. 2020

WordCamp 2019
Autor příspěvku Tomáš Cirkl

Rok se s rokem sešel a v únoru nás opět čeká největší tuzemská WordPress komunitní akce WordCamp Praha. V pořadí již 7. roční se uskuteční 29. 2. 2020 a bude se konat v nových prostorech Cubex Centra na Pankráci.

Rozsáhlý program

Letos jsou díky novým a větším prostorám připraveny tři hlavní linie přednášek: technické přednášky pro webové vývojáře (výkon, Gutenberg, bezpečnost a automatizace), nastavování procesů pro lepší weby (zadání, smlouvy, UX, MVP a SEO) a větev věnovaná tvorbě obsahu, inspiraci a zajímavostem z wordpressového světa. Seznam přednášek a přednášejících si můžete prohlédnout zde.

Program WordCamp Praha 2020

Program WordCamp Praha 2020

Networking

Důležitou součástí konference je samozřejmě networking. Seznámit se s novými tvářemi můžete během pauz mezi přednáškami, na obědě, při doplňkovém programu nebo u stánků partnerů – a také na Happiness baru a samozřejmě na afterparty.

Vstupenky

Vstupenku si aktuálně můžete pořídit za 599 Kč + DPH.

WordCamp Praha 2020

Akci můžete podpořit také jako sponzor.

O autorovi

Tomáš Cirkl

Baví mě Internet a zvláště pak redakční systém WordPress. Jsem pravidelným účastníkem a přednášejícím na WordCamp Praha a WordPress konferencích.

2 komentářů

  • Dobrý den, proč tu není něco na rok 2023. A proč tu jsou tak staré výzvy na školení

    • Dobrý den,
      to bude tím, že letos WordCamp Praha není a Brno zatím nebylo také oznámeno. Školení jsem od Covidu ještě nezačal dělat.

Zanechat komentář

Získejte více informací o WordPress!

Připojte se do našeho emailového seznamu a nenechte si ujít informace, novinky a návody ze světa WordPressu.

Úspěšně jste se zapsali do našeho newsletteru. Děkujeme!