Nejlepší WordPress šablony

Nejlepší WordPress šablony roku 2024

Hledáte nejlepší WordPress šablonu pro své webové stránky? Většina moderních šablon pro WordPress je plně responzivní a nemusíte nic nastavovat. Je jich však tolik, že může být těžké si nějakou vybrat.

V tomto článku jsme pro vás vybrali několik nejlepších a nejpoužívanějších responzivních WordPress šablon, ze kterých si můžete vybrat.

Co je responzivní WordPress šablona a proč na tom záleží?

Responzivní WordPress šablona se automaticky přizpůsobí velikosti obrazovky uživatele. To znamená, že váš web postavený na WordPress bude vypadat stejně dobře na mobilních telefonech, tabletech i stolních zařízeních.

Již více než polovina celosvětového internetového provozu probíhá na mobilních zařízeních. To znamená, že přibližně polovina uživatelů bude na vaše webové stránky přistupovat pomocí mobilního zařízení.

Pokud se váš web nevejde na jejich obrazovku nebo na jejich zařízení vypadá ošklivě, je velmi pravděpodobné, že ho okamžitě opustí. A možná už váš web nikdy nenajdou.

Proto je velmi důležité pro WordPress stránky vybrat responzivní šablonu.

Responzivní šablony zlepšují uživatelský zážitek a mají také značnou výhodu v oblasti SEO (optimalizace pro vyhledávače). Vyhledávače, jako je například Google, hodnotí weby přizpůsobitelné mobilním zařízením ve výsledcích vyhledávání lépe (zobrazuje je výše), což přináší vašim stránkám větší návštěvnost.

Začínáte vytvářet web na WordPress šabloně?

Pro webové stránky doporučujeme používat WordPress z WordPress.org, protože má všechny potřebné funkce a škálovatelnost. Podívejte se na našeho průvodce, abyste pochopili rozdíl mezi WordPress.org a WordPress.com.

Pro WordPress web na vlastním hostingu budete potřebovat dobrý název domény a kvalitní hosting. Doména je adresa pro vaše webové stránky a hosting je místo, kde vaše webové stránky žijí na internetu.

Doporučujeme zakoupit webhosting u společnosti WP-hosting.cz. Jedná se o kvalitní a moderní hosting speciálně zaměřený na redakční systém WordPress. Získat jej můžete i s 15% slevou.

Jakmile zřídíte hosting, budete muset nainstalovat WordPress (moderní hostingy jako WP-hosting.cz, Český hosting nebo Wedos nabízejí rychlou instalaci WordPress ve svém administrátorském panelu).

Když máte web spuštěný, můžete si vybrat šablonu pro WordPress ze seznamu níže a nainstalovat ji. Pokud potřebujete pomoc, pak se podívejte na článek instalace WordPress šablony.

Doporučené WordPress šablony

Divi

Divi šablona

Divi je výkonná drag and drop WordPress šablona a nástroj pro tvorbu stránek, který přichází se stovkami designů a šablon pro různé druhy webových stránek.

Můžete si také vytvořit a uložit vlastní rozvržení . Rozložení můžete také exportovat z jedné instalace Divi do jiné. S Divi můžete snadno měnit barvy webu, písma, nadpisy a mnoho dalšího, aniž byste znali kód CSS.

Divi je plně responzivní, rychlá a dobře připravená z pohledu SEO, takže se váš web bude dobře umisťovat v Googlu a dalších vyhledávačích.

O Divi WordPress šabloně pravidelně píšeme, podívejte se do rubriky Divi šablona a Elegant Themes.

Pro šablonu Divi máme zpracovaný přehledný katalog startovacích šablon, které jdou do ni jednoduše importovat, včetně detailního návodu použití.

Astra

Astra je populární víceúčelová WordPressová šablona. Je vytvořena podle nejlepších standardů kódování, je flexibilní a uživatelsky přívětivá.

Šablonu jsme detailně recenzovali v článku Astra: rychlá univerzální WordPress šablona a používáme ji na webu i my na WPlama.cz

Kromě toho, že je Astra responzivní šablona, nabízí pokročilé možnosti, jako je Mobile Header modul, který umožňuje upravit body zlomu záhlaví, a také nastavit různá loga, styly nabídek, barvy a další možnosti pro mobilní zařízení. To vše lze snadno provést v nástroji pro přizpůsobení WordPress šablony, kde si můžete prohlédnout náhled změn v reálném čase.

Astra je bohatá na funkce, stabilní a vysoce výkonná šablona, díky které budou vaše webové stránky vypadat skvěle na všech zařízeních. Podporuje také jazyky RTL.

Pro šablonu Astra máme zpracovaný přehledný katalog startovacích šablon, které jdou do ni jednoduše importovat, včetně detailního návodu použití.

SeedProd

SeedProd je WordPress šablona a plugin pro tvorbu stránek. Obsahuje drag and drop builder, který je vhodný pro začátečníky a umožňuje vytvořit vlastní responzivní šablonu pro vaše webové stránky.

SeedProd přichází s několika profesionálně navrženými startovacími šablonami a jejich rozvržení a design si můžete zcela přizpůsobit pomocí drag and drop builderu. Můžete také začít s prázdnou plochou a vytvořit si vlastní šablonu zcela od nuly.

Každé rozvržení je ve výchozím nastavení navrženo tak, aby bylo přívětivé pro mobilní zařízení. Při používání editoru si můžete snadno prohlédnout, jak budou vaše webové stránky vypadat na různých velikostech obrazovky, než je zveřejníte svým návštěvníkům.

Hestia

Hestia je bezplatná responzivní WordPress šablona s výkonnými funkcemi. Má snadné nastavení pomocí doprovodného pluginu. Ten na vaše webové stránky přidá sekce s referencemi, službami a domovskou stránkou.

Šablona je připravena k použití s oblíbenými bezplatnými pluginy pro tvorbu stránek a podporuje WooCommerce.

OceanWP

OceanWP je výkonná responzivní WordPress šablona s působivou sadou funkcí. Je navržena tak, aby se dala použít pro jakýkoliv typ webových stránek. Stejně dobře funguje pro firemní webové stránky, e-shopy i WordPress blogy.

Přichází s čistým rozvržením, které můžete snadno přizpůsobit pomocí widgetů, šablon stránek a dalších nastavení šablony. Je to šablona s rychlým načítáním a plnou podporou WooCommerce.

Tusant

Tusant je mobilní responzivní WordPress šablona vytvořena speciálně pro podcastery. Je to také dobrá volba pro hudební nebo video weby. Šablona je vybavena nativní podporou pro krásné zobrazení epizod podcastu, záznamů vlogů, zvukových playlistů a dalších položek.

Tusant obsahuje několik rozvržení pro zobrazení vašich podcastových epizod v zobrazení mřížky a seznamu. K dispozici je rozšířené nastavení živého přizpůsobení, které umožňuje měnit barvy motivu. Podporuje také pluginy pro tvorbu stránek přetažením, což vám umožní snadno vytvářet vstupní stránky.

Ultra

Ultra je výkonná víceúčelová WordPress šablona s vestavěným nástrojem pro tvorbu stránek drag and drop. Obsahuje desítky připravených návrhů rozvržení a šablon, které můžete použít jako výchozí bod pro vytvoření vlastních webových stránek.

Ultra je nabitá funkcemi, jako je paralax, animace, počítadla, mapy Google, posuvníky a mnoho dalšího.

Authority Pro

Authority Pro je jednou z nejlepších WordPress šablon pro influencery. Je určena k prezentaci jejich odborných znalostí a k objevování nových příležitostí. Její hlavní stránka má moderní rozvržení s výraznou výzvou k akci, která vám pomůže zvýšit konverze.

Authority Pro je připravena na elektronické obchodování, což vám umožní prodávat online kurzy nebo budovat členskou komunitu. Je postavena na frameworku Genesis, který je známý pro solidní kód a vynikající výkon.

Mezi další pozoruhodné funkce patří vertikální sociální menu, flexibilní rozvržení záhlaví, vlastní widgety a šablony s více stránkami. Authority Pro lze snadno a rychle nastavit pomocí panelu možností šablony.

Guten Theme

Guten Theme je moderní WordPressová šablona, které dokonale spolupracuje s novým blokovým editorem WordPressu (editor Gutenberg). Obsahuje několik vestavěných rozvržení záhlaví, zápatí a blogu. Umožňuje snadno vytvářet skvěle vypadající rozvržení obsahu příspěvků a stránek.

Má vlastní barvy a nastavení písma. Šablona Guten je kompatibilní s WooCommerce a lze ji plně přizpůsobit pomocí nástroje pro přizpůsobení WordPressu.

Prime News

Prime News je responzivní WordPressová šablona pro zpravodajské a magazínové weby. Má čisté minimalistické rozvržení, které maximálně využijete pro vaše zpravodajské články a obrázky.

S Prime News získáte přichytávací navigační menu nahoře a jedno rozbalovací menu v postranním panelu. Má oblast widgetů v záhlaví, oblast s doporučeným obsahem a další. Lze jej snadno přizpůsobit přidáním widgetů a výběrem barev.

Essence Pro

Essence Pro je WordPressová šablona připravená pro elektronický obchod, speciálně navržena pro podniky zaměřené na zdraví, wellness a životní styl. Má krásné moderní rozvržení domovské stránky s velkým záhlavím nahoře a výraznou výzvou k akci.

Dodává se s několika šablonami stránek, včetně šablony vstupní stránky. Je také optimalizována pro editor bloků WordPress, což vám umožní vytvářet vlastní rozvržení obsahu, které bude vypadat konzistentně se zbytkem šablony.

Neve

Neve je moderní a flexibilní responzivní šablona pro WordPress. Je lehká a navržena pro rychlost. A co víc, vykresluje vaše webové stránky jako nativní Accelerated Mobile Pages (AMP), aby byly vaše stránky na mobilních zařízeních superrychlé.

S Neve si můžete snadno přizpůsobit záhlaví, zápatí a rozvržení webu. Je plně kompatibilní s blokovým editorem i s oblíbenými nástroji pro tvorbu stránek, jako jsou Elementor a Visual Composer.

Allegiant

Allegiant je elegantní responzivní WordPress šablona pro firemní webové stránky. Má moderní rozvržení s velkou typografií, výraznou výzvou k akci a flexibilní možnosti přizpůsobení.

Každá stránka na vašem webu může mít jiný vzhled díky snadným možnostem přepínání rozvržení. Allegiant také podporuje WooCommerce a přichází s krásným designem pro produkty, kategorie produktů a obchod.

Nozama

Nozama je krásná responzivní šablona pro obchody WooCommerce. Součástí je plná integrace WooCommerce a bohaté možnosti nastavení obchodu.

Obsahuje také několik vlastních WooCommerce widgetů, krásné šablony pro stránky produktů a kategorií produktů, integraci sociálních sítí a další. Můžete ji použít s libovolným populárním pluginem pro tvorbu stránek a vytvořit tak vstupní stránky pro svůj web.

Breakthrough Pro

Breakthrough Pro je plně responzivní šablona WordPressu pro reklamní a marketingové agentury. Má minimalistický design s krásnou typografií a výraznými akcenty barev.

Tato eshop šablona připravená pro WooCommerce je postavena na frameworku Genesis, který je známý svou rychlostí a výkonem. Je také optimalizována pro blokový editor WordPressu, což vám umožní vytvářet ohromující rozvržení obsahu.

Mezi další funkce patří vlastní panel možností šablony, podpora nástroje pro přizpůsobení, flexibilní záhlaví, oblasti připravené pro widgety a sekce portfolia.

Float

Float je vysoce přizpůsobitelná responzivní WordPress šablona s paralaxním rolováním a vestavěným nástrojem pro tvorbu stránek. Obsahuje desítky rozvržení a několik připravených šablon pro vytvoření úžasných stránek.

Je také vybavena všemi obvyklými funkcemi, které byste očekávali od prémiové WordPressové šablony. Patří mezi ně integrace sociálních médií, vlastní pozadí, neomezený počet barev, vlastní widgety a mnoho dalšího.

Spencer

Spencer je elegantní WordPress šablona s plně responzivním designem. Je vybavena plně widgetizovaným rozvržením domovské stránky, které umožňuje pouhé přetažení widgetů a jejich nastavení.

Obsahuje také několik šablon stránek, vlastní widgety pro sociální média a funkce pro zjišťování obsahu. Podporuje všechny oblíbené pluginy, například plugin pro tvorbu stránek Elementor.

Elara

Elara je skvělá šablona, pokud chcete začít blog o jídle. Tato elegantně navržená plně responzivní WordPressová šablona je určena pro blogery a webové stránky s recepty. Má moderní prostorný design s krásnou typografií a elegantním zobrazením obrázků a médií. Také nabízí vestavěné reklamní spoty, sekce s doporučenými recepty, posuvníky, bannery, integraci sociálních médií a snadné přetahování widgetů.

Benson

Benson je plně responzivní šablona WordPressu pro fotografy a webové stránky s portfoliem. Je vybavena integrovanou možností přidávat videa a prezentace obrázků a podporuje více rozvržení obrázků.

Benson má samostatné sekce pro přidání položek portfolia, zobrazení referencí klientů, zahrnutí stránky blogu a další. Mezi další pozoruhodné funkce patří podpora elektronického obchodu, kontaktní formulář, nabídka sociálních médií a podpora všech špičkových pluginů pro tvorbu stránek, jako jsou Elementor a Visual Composer.

Felt

Felt je responzivní šablona pro zpravodajství a magazíny ve WordPressu se spoustou úžasných funkcí. Její rozvržení domovské stránky je vybaveno volitelným posuvníkem přes celou obrazovku, po kterém zobrazuje vaše poslední články, jak uživatelé rolují dolů.

Šablona je vybavena dvěma navigačními nabídkami v horní části, poutavými náhledovými obrázky, několika rozvrženími, styly záhlaví, ikonami sociálních médií a dalšími funkcemi. Felt se velmi snadno nastavuje.

Responz

Responz je víceúčelová responzivní šablona pro WordPress. Má krásné tří-sloupcové rozložení s elegantním designem a skvělou typografií.

Disponuje rovněž několika možnostmi rozvržení, například více postranních panelů nebo domovskou stránku na celou šířku. Můžete si také vybrat z rozvržení příspěvků se zobrazením seznamu nebo se zobrazením mřížky. Kromě toho má všechny obvyklé funkce prémiové šablony, jako je vlastní pozadí, flexibilní záhlaví, vlastní widgety a možnosti barev.

The Traveler

The Traveler je responzivní WordPress šablona pro webové stránky o cestování a cestovním ruchu. Přichází s krásným rozvržením domovské stránky založeným na mřížce. Obsahuje také Instagramový kanál, který umožňuje zobrazovat nejnovější fotografie z Instagramu přímo na webu.

Šablona má také možnost volby rozvržení pro stránky archivu. Její nastavení je velmi snadné (i pro úplné začátečníky).

Landing

Landing je šablona WordPressové vstupní stránky. Umožňuje vytvářet vstupní stránky pomocí nástroje Themify Builder. Dodává se s připravenými šablonami builderu, které jsou skvělým výchozím bodem.

Má několik možností designu záhlaví, správu portfolia, událostí a plnou podporu WooCommerce pro založení vlastního internetového obchodu.

Compass

Compass je víceúčelová a plně responzivní WordPressová šablona pro blogy, zpravodajské weby a magazíny. Je dodávána s vysoce přizpůsobitelnou domovskou stránkou s posuvníkem obsahu, dynamickým nástrojem pro tvorbu domovské stránky, doporučenými kategoriemi a instalátorem ukázkového obsahu na 1 kliknutí.

Rovněž má vestavěný tiker s aktuálními zprávami, několik šablon stránek, vlastní barvy, písma, vlastní logo a pozadí. Šablona je také vybavena několika vlastními widgety a postranními panely.

Velure

Velure je krásná WordPressová magazínová šablona navržena pro elegantní prezentaci vašeho obsahu. Je vybavena posuvníkem doporučeného obsahu, posuvníkem videa, oblastí doporučených kategorií a reklamními plochami.

Mezi další funkce patří nahrávání vlastního loga, integrace Instagramu, několik rozvržení stránek a oblasti pro umístění widgetů.

Total

Total je bezplatná WordPress šablona, vhodná pro malé firmy s menším rozpočtem. Má čisté a jednoduché rozvržení, které snadno prezentuje vaše produkty a služby.

Její domovská stránka obsahuje různé oblasti pro přidání slideru, sekce O nás, panel zkušeností, portfolia, referencí a příspěvků na blogu. Obsahuje také několik oblastí připravených pro widgety a plnou podporu nástroje pro přizpůsobení, abyste mohli snadno změnit nastavení šablony.

Magazine Pro

Magazine Pro je stylová magazínová šablona pro vaše WordPress stránky. Tato elegantně navržená šablona je plně mobilně responzivní a přizpůsobí váš obsah na menší obrazovky.

Obsahuje sekce s doporučeným obsahem, vlastní oblasti widgetů, neomezené galerie obrázků a prezentace. Přichází také s jednoduchým, ale velmi flexibilním rozvržením domovské stránky, které lze snadno přizpůsobit z nastavení šablony.

Inspiro

Inspiro je výkonná víceúčelová WordPressová šablona navržena speciálně pro fotografie, videografie a další stránky s vizuálním obsahem. Umožňuje snadno zobrazovat videa z webových stránek třetích stran.

Inspiro má mimo jiné pozadí záhlaví přes celou šířku, které můžete přizpůsobit a přidat do něj obrázek nebo video. Plně se integruje s pluginy pro tvorbu stránek, které umožňují další přizpůsobení.

Roxima

Roxima je elegantní WordPressová šablona pro obchodní webové stránky. Má plně responzivní design a přichází s několika vlastními widgety a možnostmi rozvržení.

Uvnitř najdete také sekce O nás, Služby, Portfolio, Klient a Tým, které lze snadno přidat na domovskou stránku pomocí funkce drag and drop. Roxima má panel s možnostmi motivu, který je přívětivý pro začátečníky a pomůže vám rychle vytvořit web.

Moesia Pro

Moesia Pro je krásně zpracovaná jednostránková WordPressová šablona pro obchodní webové stránky. Je vybavena nástrojem pro tvorbu stránek drag and drop s různými bloky obsahu. Bloky můžete přidávat a uspořádat a snadno tak vytvořit domovskou stránku.

Moesia Pro má také posuvník, šablony stránek, písma Google a všechny funkce, které byste očekávali od prémiové šablony. Je připravena na překlad a dodržuje osvědčené postupy WordPressu, což jí zajišťuje kompatibilitu se všemi standardními pluginy WordPressu.

Paperbag

Paperbag je plně responzivní blogová šablona pro WordPress. Má krásné velké obrázky a přichází s několika možnostmi rozvržení. Je velmi snadné ji nastavit pomocí nástroje pro přizpůsobení šablony.

Paperbag je dodávána s více než 20 barevnými schématy a nabízí možnost vytvořit si také vlastní barevná schémata. Šablona je navíc optimalizována pro SEO a rychlost.

Elite

Elite je krásná WordPressová šablona pro ecommerce webové stránky. Její domovská stránka obsahuje celoobrazovkový obrázek na pozadí s viditelně zobrazeným tlačítkem výzvy k akci.

Šablona obsahuje podporu vlastního loga, neomezený počet barev, písma Google a několik rozvržení stránek pro příspěvky a stránky blogu. Snadno se používá díky domovské stránce s widgety, podpoře nástroje pro přizpůsobení a vlastní stránce s možnostmi motivu.

Pepper+

Pepper+ je univerzální WordPressová šablona s několika předpřipravenými designy pro firmy a blogery. Využívá modulární přístup k designu a přichází s moduly, které můžete jednoduše přetáhnout a vytvořit tak různá rozvržení.

Pepper+ je šablona připravena na retinu s podporou WooCommerce a vícejazyčných webových stránek prostřednictvím pluginů, jako je WPML. Nabízí uživatelské prostředí přívětivé pro začátečníky s jednoduchými instalátory na 1 kliknutí a rychlým nastavením šablony.

Foodica

Foodica je WordPress šablona pro blogy o jídle, webové stránky s recepty a restaurace. Tato krásně navržená šablona obsahuje barevná schémata, rejstřík receptů, krásný představený posuvník a plnou integraci WooCommerce.

Má vestavěné reklamní zóny pro zobrazení reklamy na vašich webových stránkách. Obsahuje panel možností, který vám umožní snadno nastavit vaše webové stránky.

Igloo

Igloo je responzivní šablona WordPressu pro restaurace, kavárny a webové stránky o jídle. Je vybavena vestavěnou sekcí pro správu menu, takže můžete na svých webových stránkách snadno zobrazit menu své restaurace.

Šablona má velké náhledové obrázky a úžasný posuvník na domovské stránce s výrazním tlačítkem výzvy k akci. Má různé sekce pro snadné přidávání zkušeností zákazníků, krásné galerie, kontaktní formulář a slidery.

Bordeaux

Bordeaux je prémiová WordPress šablona pro hotely. Obsahuje všechny standardní funkce, které byste od prémiové šablony očekávali.

Bordeaux je plně responzivní a vypadá skvěle na všech zařízeních a velikostech obrazovek. Je optimalizovaná pro rychlost, výkon a SEO. Všechna nastavení Bordeaux lze snadno nastavit pomocí intuitivního panelu možností šablony.

Kromě standardních prémiových funkcí je Bordeaux vybavena funkcemi specifickými pro hotelové webové stránky. Umožňuje snadno integrovat oblíbené hotelové rezervační systémy do WordPress webu.

Kale

Kale je krásná WordPress šablona pro blogy o jídle, webové stránky s recepty a restaurace. Přichází s krásným rozvržením domovské stránky s posuvníkem nahoře, za kterým následuje váš doporučený obsah.

S Kale můžete snadno přidávat recepty pomocí nástroje pro tvorbu shortcodů receptů. Má vyhrazené oblasti pro reklamní bannery a vlastní widgety pro přidání obsahu na domovskou stránku a postranní panely. Pro rychlejší nastavení můžete použít jeho instalátor ukázkového obsahu na 1 kliknutí.

Corner

Corner je dobře navržená WordPress šablona pro kreativní typy. Obsahuje vestavěnou podporu pro zobrazení vašeho portfolia, vystavení fotografií nebo ji můžete použít jako osobní blog či webové stránky.

Šablona podporuje neomezené množství barevných variant a je vybavena spoustou možností přizpůsobení. Je také přívětivá pro SEO a připravená pro překlady. Navíc si můžete nainstalovat zásuvný modul kontaktního formuláře, například WPForms lite nebo pro.

Hueman

Hueman je bezplatná víceúčelová WordPress šablona. Je mobilně responzivní a obsahuje spoustu funkcí. Má vlastní panel pro přizpůsobení šablony, díky kterému je její nastavení velmi snadné.

S Huemanem získáte několik způsobů rozvržení stránek, vlastní záhlaví, pozadí, logo a možnosti barev. Můžete si vybrat rozvržení se 2 nebo 3 sloupci a použít více šablon stránek.

Blocksy

Blocksy je bezplatná víceúčelová WordPress blogová šablona s flexibilními funkcemi a plně responzivním rozvržením. Skvěle spolupracuje s většinou pluginů pro tvorbu stránek a při aktivaci dokonce doporučuje jejich instalaci.

Na to, že se jedná o bezplatnou WordPressovou šablonu, je Blocksy vybavena skvělými možnostmi přizpůsobení. Všechny jsou přístupné pomocí nástroje pro přizpůsobení šablony.

Elegant

Elegant je responzivní WordPressová šablona pro umělce, fotografy a designéry. Obsahuje vestavěné moduly pro přidání fotogalerií, posuvníků, videa a zvuku.

Součástí je také snadno použitelný nástroj pro tvorbu stránek přetažením. Ten vám umožní vytvářet vlastní rozvržení stránek nebo upravovat stávající vestavěná rozvržení.

Angle

Angle je čistá víceúčelová WordPress šablona s drag and drop builderem. Obsahuje vestavěnou sekci s portfoliem, posuvníky, vizuální nástroj pro přizpůsobení šablon a několik možností rozvržení.

Angle je optimalizována pro výkon, SEO a snadné použití. Díky svému minimalistickému designu je ideální volbou pro portfolio nebo blog.

Parallax

Parallax je krásná jednostránková WordPressová šablona. Podporuje paralax na pozadí, prvky fly-in, vestavěné portfolio a typy příspěvků.

Je vybavena animovanými lištami, rozvržením seznamu do mřížky a nekonečným posouváním. Parallax lze také použít k přidání obrazových filtrů, jako je sépie, odstíny šedi a rozmazání. Díky tomu můžete používat obrazové filtry, aniž byste potřebovali Photoshop.

Dixie

Dixie je dobře připravená WordPress šablona pro podcast, video a hudební webové stránky. Je plně mobilně responzivní a nabízí uživatelům skvělý multimediální zážitek i na menších zařízeních.

Nastavení šablony je poměrně jednoduché a většina funkcí funguje ihned. Obsahuje možnosti změny barev, rozvržení a písem.

Jak otestovat, že je WordPress šablona responzivní?

Než si nainstalujete responzivní šablonu pro WordPress, určitě budete chtít zjistit, jak vypadá na mobilních zařízeních. Nejjednodušší způsob, jak to udělat, je prohlédnout si ukázku šablony  pomocí mobilního telefonu.

Některé obchody s WordPress šablonami již mohou mít demo ukázky šablony v panelu nástrojů, který vám umožní přepnout na mobilní zobrazení přímo z prohlížeče stolního počítače.

Můžete také použít nástroj Prozkoumat v prohlížeči a podívat se, jak ukázka šablony vypadá v různých rozlišeních obrazovky.

Doufáme, že vám tento článek pomohl najít nejlepší responzivní WordPress šablonu pro vaše webové stránky.

Neuteklo vám něco?

Pokrok a WordPress na nikoho nečekají, tak nám tu raději nechte email, ať o nic nepřijdete!

Nespamujeme! Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.

Správa WordPress webu

Nemusíte na to být sami. Pomůžeme vám s pravidelnou údržbou i novými vylepšeními.

Více informací

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru